Hemen Ücretsiz Arayın 0212 934 0112 destek@kredicepde.com

Whatsapp’tan Sor

Herkese Kredi Çıkartılır 60 ay Vade İmkanını Kaçırmayın

Misyon Kredi İSTANBUL TİCARET ODASINA Kayıtlı olup 5411 sayılı bankacılık kanununa bağlı olarak çalışmalarını sürdüren, VE Bünyesinde Çok Sayıda Kredi Uzmanı Barındıran yasal bir danışmanlık şirketidir.

Bankalardan kredi alamayan veya daha yüksek limitlerde kredi almak isteyen müşterilere, şube ya da genel müdürlük yetkisi kullandırarak kredi imkanı sağlamaktayız.

Hangi Bankalarla Görüşme Sağlıyoruz

Sizin Adınıza 18 / ile 22 Ayrı bankayla Yazılı Ve sözel Olarak Görüşmeler Sağlamaktayız. Görüşmelerimiz Gün İçinde operasyon Birimi Tarafından Gerçekleşmektedir Ve Aynı Gün Size Dönüş Sağlamaya Çalışmaktayız.

Hizmetlerimizin karşılığında ise onaylanan krediler üzerinden siz krediyi kullandıktan sonra  % 5 ile 18 arasında değişkenlik gösteren danışmanlık hizmet bedeli talep etmekteyiz.

Müşterilerimizin Kredi İşlemlerini Aldığımızda Kredi Onay Birimi Tarafından Çok Detaylı Araştırmalar Yapılmaktadır.

Sizin Adınıza 18 / ile 22 Ayrı bankayla Bizzat Görüşmeler Yapılarak Araştırma Birimi, Evraklarınızı Bankaya Sunmaktadır.

İyi Bir Sunum Yaparak Olmayacak İşler Bile Olur Hale Getirilmektedir.

Sizin de Dosyanızı Görüştüğümüz Bankalara İletirken Etkili Bir Rapor Hazırlamaktayız. Bu rapor doğrultusunda sizin  bankalarda kayıtlı geçmiş kredileriniz, mali bilgileriniz, finansal gelir-giderleriniz, geçmişe yönelik bankalarla almış olduğunuz aksiyonlar Tek Bir Dosyada Birleşerek Uygun Banka Tespiti Yapılmaktadır.

İNDİRİMDEN FAYDALANMAK İSTİYOR VE SİZİ ARAMAMIZI İSTİYORSANIZ LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ

[contact-form-7 id=”5725″ title=”KAMPANYA”]

0212 934 0112

0850 888 2901

 

Görüştüğümüz Bankalar Neden Size Kredi Açmalı Neden Sizinle Çalışmaya devam Etmeli, Bunu O Bankaya Doğru Bir Şekilde Yansıtmaktayız.

Doğru Şekilde Yapılan Görüşmelerin Olumlu Olma Durumu % 90 dır. Ve Olumlu Geçmektedir. Bizi Araştırarak Bunu Rahatlıkla Görebilirsiniz.

Önce Şirket Olarak Biz Sizi Ne Kadar İyi Araştırırsak Ve Hakkınızda Ne Kadar Bilgi Sahibi Olursak, Görüşme Sağlarken O Denli Etkili Oluruz VE  Ne Kadar Veri Edinebilirsek Sorulan Sorulara O derece Etkili Ve Mantıklı Cevap Verebiliriz. Banka Bize Soracaktır Neden Kredi Açalım Diye  ? Sağlıklı Görüşme Yapılması Birinci Önceliktir.

Bu İşlemler Yapıldığında İse Onay almamamız İçin Bir Neden Kalmayacağını Öngörüyoruz.

Takdir Edersiniz Bu İşlemler Uzmanlık Gerektirir Ve Her İşi,  İşini Doğru Yapan ehline Bırakmaktır.

Sizin Bizlere Vermiş Olduğunuz Sözel Verilerin Dışında, Bizim İçin Gerekli Olan Ve Olmazsa, Olmaz Olan Tek Şey Yazılı Ve Resmi Verilerdir.

Bu verilere sizin adınıza merkez bankasından, Şirketimiz Ulaşarak Rapor hazırlamaktadır. MYNOT Raporumuzun da  Bize Cüzi Miktarda Maliyeti Vardır Ve Bunu Sizden Talep Etmekteyiz.

Merkez Bankasından Alınan Verilerle Ve şirketimizin  Uzmanları tarafından geliştirilmiş ve kredi onay aşamasında % 100’e varan sonuçlar aldığımız MyNot Raporundan Faydalanmanızı Sağlıyoruz.Bu Raporun Ücreti 79.90 TL dir. Size Özel Fiyat 49.90 TL dir.

İNDİRİMDEN FAYDALANMAK İSTİYOR VE SİZİ ARAMAMIZI İSTİYORSANIZ LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ

[contact-form-7 id=”5725″ title=”KAMPANYA”]

 

Ayrıca

Örnek veriyorum: İstediğiniz tutar 100.000 TL fakat bu tutar size çıkmıyor. 

Biz bu defa şu yolu izliyoruz; siz de iyi bilirsiniz ki bankalar kredi kullandırarak varlıklarını sürdürmekte ve bu sebeple kredi kullandırımı yapmak zorundalar.

Her bankanın belirli aralıklarda müşterilere sunduğu günlük hazır limitler bulunmaktadır ve bu hazır limitlerin tutarı…

5.000 TL ile 35000 TL  arasında değişmektedir. En kötü ihtimal istemiş olduğunuz tutar onaylanmasa dahi hazır limit kullandırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Bu da sizin rapor durumunuza bağlı…


Loading…
Does your story only get going https://essaydragon.com/ on the second page.

SIK SORULAN SORULAR


Emekliyim Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
Emeklilere 100.000 TL Yüz Bin Lira' ya Kadar Kredi Kullandırımı Yapmaktayız.
Emekliyim Kredim Var Tekrar Kredi Kullanabilir miyim?
Emeklilere Özel Kapamalı Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Örnek: 25.000 TL Kredi Kullandınız Ve Tekrar Kredi Almak İstiyorsunuz Mevcut Kredinizi Kapatarak Yeni Kredi Açılmasını Sağlıyoruz.
SSK (Sigortam Yok) Çalışmıyorum, Gelir Belgem Yok Veya Yetersiz Kredi Alabilir miyim ?
Gelir Belgesi Ve SSK Şartı Çalışma Durumu Bizler İçin Sorun Teşkil Etmez Kredi Çıkarırız.
Ev Hanımları Kredi Kullanabilir Mi?
Evet Ev Hanımlarına Çalışmayanlara SSK Ve Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Tek Aradığımız Şey Banka Çalışması Olması Düzenli Bir Kredi Kartı Kullanıyor Olması Veya Hiçbir Banka Çalışması Olmaması
Kredi Alabilmek İçin Kredi Notumun Kaç Olması Gerekir ?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr
Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alırım?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr

Müşteri Yorumları

10.000tl acil ihtiyacım var ssk li özel bi firmada çalışıyorum.
Yunus üstün
Kredi kartı borcum var o yüzden kredi alamıyorum
Mehmet yeşilyaprak
Şu an SSK faal değil ama toplam 4000 iş günü primim mevcut SSK başlangıç, 1986 yaşım 45 ne kadar kredi kullanabilirim
Mustafa özdemir
Bankadan kredi vermiyorlar bütün borçları bir araya toplamak istiyorum ama banka benden kefil istiyorlar kefilsiz kredi çıkartabilirmisiniz bana yardımcı olursanız sevinirim
Nurettin Özkar
Merhabalar kredi notum dusuk acil ödemelerin var ne olur yardimci olun yuvam dagilacak yoksa
Aygün
Mrb ben kredi yapılandırması yaptım 2.20 den fakat suan kredi çok düşük faizler bu sebebten dolayi bana 70 milyar lazım yardimci olursaniz sevinirim
Erdal
Ben bundan 6 ay kadar önce halkbankasının 1750₺ limitli kredi kartının asgarisini son anda ödemesini yatıramadığım için Kanuni takibe düştüm daha sonra aradan 10 gün geçtikten sonra ben bu borcun tamamını ilgili bankaya ödedim ne icralık oldum ne de avukata düştüm ancak ben şimdi kara listeye girdim mi girmedim mi bunu bana açıklarmısınız kredi kayıt bürosunda bu 1 adet Kanuni takip görünüyor yani borç kapanmış kayıt silinmemiş
Yusuf
kredi hemen çıkarmı.işlemler nasıl yapılır
aytaç kılınç
Kredi kartı istiyorum
Sevcan gürbüz
Merhaba ben bankalara borcum var hepsini kapatıp tek bir yere ödemek istiyorum 30000tl kadar ihtiyacım var nasıl yapabiliriz kullanabilirmiyiz kredi
Tolga